Ось чому мобільний маркетинг є обов’язковим у Південній Африці

Південноафриканці одержимі мобільними телефонами. Ця адиктивна поведінка дуже дратує родину та друзів, але це хороша новина, якщо ви займаєтеся бізнесом. Якщо, звичайно, ви не ігноруєте охоплення споживачів за допомогою мобільної реклами. Якщо це так, ви вже відстали, і пора спринтувати. Crush It від Gary Gary Vaynerchuck: Resumen del Libro, Ideas Clave і Te Lanzo Un Reto. Перевірте Builderall через 2 тижні бізнес-членства! Вчимося з минулого: персоналізація в цифровому світі Conversion Day 2017!

Важливість цифрового маркетингу в Індії – Абхінав Багул Цифри не брешуть. У моїй країні більше половини трафіку веб-сайту надходить із мобільних пристроїв. Фактично, якщо ви живете в Південній Африці, у вас є 57% шансів прочитати одну з цих статей. Що люди роблять на своїх телефонах і планшетах (крім, звичайно, читання статей і перегляду підібраних фотографій людей, яких вони не знають у реальному житті)? Вони шукають у Google. Той факт, що Google є найпопулярнішим інтернет-сервісом у SA, не дивно. Люди завжди шукають життєвий контент. Це саме те, коли і де вам варто пограти. Зверніться до них, коли їхня аудиторія шукатиме те, що ви пропонуєте. Як щодо цього? Чотири слова: Google AdWords для мобільних пристроїв.

Навіщо зосереджуватися на мобільних пристроях?

Для більшості південноафриканців мобільний — це єдиний спосіб доступу до Інтернету. Крім того, 80% користувачів Інтернету використовують свій мобільний телефон лише для перегляду веб-сторінок, а 67% мобільних пошукових запитів походять із наміром придбати, наприклад: «італійські ресторани в Сандтоні». Подумайте, що відбувається, коли хтось шукає в Google “ударні установки Йоганнесбург” для концерту. Якщо у вас є музичний магазин, ви хочете, щоб вони знали, що ви існуєте, і бачили це як варіант А. Хто взагалі натиснув на мобільну рекламу? Більше база мобільних номерів південноафриканців мають мобільний телефон, ніж будь-який інший електронний пристрій, і 38% користувачів смартфонів будуть взаємодіяти з мобільною рекламою. попередити? Вони мають бути актуальними, привабливими та викликати впізнаваність бренду. Є й інші речі, які слід враховувати: згідно з дослідженням ефективних заходів 2016 року, 60% респондентів завантажили програми на свої смартфони та будуть активно використовувати більшість із них. Миготливе світло – чому б вам не використовувати відповідну рекламу в програмі?

Що далі?

база мобільних номерів
база мобільних номерів

Ви можете надати свій бренд безпосередньо споживачам. Їм навіть не потрібно вставати з ліжка, щоб познайомитися з вами. Вони шукають те, що хочуть і потребують, і коли це актуально, ви поруч. Миттєві відповіді та рішення. Винагорода: вони приймають ваше оголошення, тому що це відповідь на їхній пошук. Дуже корисно Зробіть так, щоб наявні у вас інструменти наполегливо працювали на вас. Вважайте, що 70% користувачів Інтернету в SA зв’язуються з компанією після пошуку в Інтернеті. А тепер запитайте себе, чому б не скористатися функцією “дзвінка EA Leads за кнопкою” Google? Як сказав Сет Годін, керівник бакалаврату: «Ми живемо в культурі, де платна реклама все ще має вплив». Додатковою перевагою цифрової реклами (особливо мобільної) є те, що шлях від виробництва до ефективності відбувається швидше, ніж традиційний процес набагато коротший.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *